A Nyugat-Balkáni Zöld Központ projekttanácsadó munkatársat keres!

Részt venne egy nemzetközi együttműködésben megvalósuló magyar klímavédelmi programokkal foglalkozó cég mindennapi munkájában? Szívesen támogatná szakértelmével egy európai uniós projekt megvalósítását?

A Technológiai és Ipari Minisztérium háttérintézményeként működő Nyugat-Balkáni Zöld Központ Nonprofit Kft. azonnali munkakezdéssel várja projekttanácsadó pozíció betöltésére olyan szakemberek jelentkezését, akik otthonosan mozognak a zöldgazdasági fejlesztések és az uniós pályázatok világában, sokoldalúan és elhivatottan tudnak részt venni egy kisebb méretű, de dinamikusan bővülő csapat munkájában.

Rólunk:

A Nyugat-Balkán egyike a klímaváltozás hatásainak nagymértékben kitett régióknak. A Nyugat-Balkáni Zöld Központ Nonprofit Kft. célja, hogy projekt-tevékenységek finanszírozásával támogassa a térség klímaváltozás elleni fellépését és hozzájáruljon az innovatív magyar technológiák külpiacra jutásához.

A munkakör leírása:
  • a Társaság által megvalósított hazai és uniós projekt előkészítésében és megvalósításában való aktív közreműködés,
  • kapcsolattartás a partnerekkel,
  • közreműködés szerződések előkészítésében és megkötésében,
  • az EPTK felület teljeskörű kezelése,
  • indikátor adatbázis kezelő rendszer használata,
  • a projekt előrehaladásának nyomonkövetesé, ellenőrzése,
  • közreműködés a programmal kapcsolatos nyilvántartási és adatszolgáltatási feladatok ellátásában.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség vagy 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • hazai és európai uniós támogatások kezelésében való jártasság,
  • az EPTK pályázati felület gyakorlati ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Powerpoint, Outlook),
  • precíz munkavégzés, szakmai elhivatottság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • proaktív gondolkodásmód, kreatív gondolkodásmód.
Előnyt jelent:
  • támogatáskezelési, klímapolitikai vagy zöldgazdasági szakmai tapasztalat, érdeklődési kör,
  • a nyugat-balkáni működési célországok nyelveinek ismerete,
  • NKOH portál használatában való jártasság,
  • azonnali munkakezdés.
Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

1016 Budapest, Naphegy tér 8.

Amit kínálunk:

dinamikusan fejlődő intézmény, szakmai fejlődési lehetőség, önálló, felelősségteljes munkakör, versenyképes fizetés, béren kívüli juttatási csomag, laptop, mobiltelefon, modern irodai környezet.

Szükséges nyelvtudás:

Magyar (anyanyelvi szint)

Angol (minimum középfok)

A pozícióra történő jelentkezéshez kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint kitöltött és aláírt adatkezelési nyilatkozatát (60eea043eaf0f798895912.pdf (wbgc.hu)) 2022. október 31-ig a titkarsag@wbgc.hu címre.